ВЕСЕЛА ПЛАНЕТА ЛЯЛЬКОВОГО ТЕАТРУ!

21 березня відзначався Міжнародний день лялькаря

Президент УНІМА Маргарета Нікулеску звернулася до всіх діячів театру ляльок із закликом перетворити 21 березня на захопливий ритуал на славу лялькового театру: «Нехай у цей день грають лялькові вистави, проводять дискусії, влаштовують зустрічі, нехай об’єднуються всі професіонали й аматори одного з найдавніших видів мистецтва — театру ляльок! Нехай усі навколо стануть учасниками нашого свята! Нехай всі опиняться в театрі ляльок!»

Сьогодні вихователі нашого садочка розповідали дітям про мистецтво лялькового театру, надали можливість «оживити» улюблену ляльку, зробити самим ляльок — артистів театру та придумати й розіграти з ними виставу.

Під час ігрового обміну думками «Подарунок для моєї лялечки» малята по черзі розповідали, який подарунок вони приготували б для своєї улюбленої лялечки або яку приємність їй зробили б.

З задоволенням діти слухали музичні оповідки про іграшки: п’єси Віктора Косенка «Не хочуть купити ведмедика», «Купили ведмедика».

Грали в гру-порівняння «Чим ляльковий театр особливий, порівнювали ляльковий театр з іншими відомими їм видами театру.